fbpx
Campy siatkarskie

Campy siatkarskie

Volley&English Camp czyli jedyny taki w Polsce obóz siatkarsko-językowy dla dzieci i młodzieży w wieku 11-17 lat.

 

Codzienne zajęcia treningowe – 5h specjalistycznego treningu siatkarskiego, których głównym celem jest podniesienie umiejętności technicznych każdego z uczestników. O wysoką indywidualizację w realizacji programu treningowego dba kilkunastoosobowa międzynarodowa kadra szkoleniowa składająca się z doświadczonych trenerów piłki siatkowej, fizjoterapeuty i trenera przygotowania motorycznego.

Warsztaty języka angielskiego i włoskiego – 3h – mające na celu zachęcenie naszych uczestników do przełamania bariery językowej.

Oprócz tego zajęcia z psychologii sportu, których celem jest poprawa umiejętności koncentracji, radzenia sobie ze stresem, współpracy w drużynie i komunikacji na linii zawodnik-trener.

Całości programu dopełniają zajęcia rekreacyjne, takie jak siatkówka plażowa, crossnet, stretching czy też korzystanie ze SPA lub wizyty w kinie.

Nieodłącznym elementem programu Summer Volley&English Camp jest All Star Game czyli mecz pomiędzy wybranymi uczestnikami campu a kadrą trenerską i zaproszonymi goścmi.

W dniach 7-16 lipca 2023 organizujemy kolejną edycję Summer Volley&English Camp. Poniżej publikujemy pełną ofertę oraz formularz zgłoszeniowy 

👉👉👉

Summer Volley&English Camp Kielnarowa

- aktywnie i nie tylko -

co wyróżnia campy Volley&English

Codzienne zajęcia treningowe

Specjalistyczny trening siatkarski, w którym największy nacisk kładziemy na podniesienie umiejętności technicznych każdego z uczestników.

Międzynarodowa kadra trenerska

Kilkunastoosobowa kadra międzynarodowa kadra składająca się z doświadczonych trenerów piłki siatkowej, fizjoterapeutów i trenerów przygotowania motorycznego.

Warsztaty języka angielskiego i włoskiego

Warsztaty języka angielskiego, mające na celu zachęcenie naszych uczestników do przełamania bariery językowej.

Zajęcia z psychologii sportu

Codzienne zajęcia w formie warsztatowej, których zadaniem jest poprawa umiejętności koncentracji, radzenia sobie ze stresem, współpracy w drużynie i komunikacji na linii zawodnik-trener.

- TRENERZY VOLLEYBALL ACADEMY -

NASZA KADRA

Krzysztof Radajewski
Krzysztof Radajewski
Założyciel Volleyball Academy
- tak było -

Volley&English Camp

[