fbpx

Campy siatkarskie

Wczasie wakacji letnich i ferii zimowych organizujemy w różnych częściach Polski obozy siatkarskie dla dzieci i młodzieży w wieku 11-17 lat.

Uczestnikami naszych obozów siatkarskich może być każdy, kto jest miłośnikiem piłki siatkowej, niezależnie od prezentowanego poziomu siatkarskiego rzemiosła. W związku z tym, że oprócz siatkówki, bardzo dużą wagę przykładamy do nauki języków obcych, postanowiliśmy organizować obozy o nazwie Volley&English Camp.

Program naszego campu jest ułożony w taki sposób, aby uczestnicy mieli jak najmniej czasu na nudę. Codzienne zajęcia treningowe – 2×2-2,5h specjalistycznego treningu siatkarskiego, w którym największy nacisk kładziemy na podniesienie umiejętności technicznych każdego z uczestników.

O wysoką indywidualizację w realizacji programu treningowego dba kilkunastoosobowa kadra międzynarodowa kadra składająca się z doświadczonych trenerów piłki siatkowej, fizjoterapeutów i trenerów przygotowania motorycznego.

Ponad to  1-1,5h warsztatów języka angielskiego, mające na celu zachęcenie naszych uczestników do przełamania bariery językowej.

Oprócz tego zajęcia prowadzone przez psychologa sportu, których zadaniem jest poprawa umiejętności koncentracji, radzenia sobie ze stresem, współpracy w drużynie i komunikacji wewnątrz niej.

Całości programu dopełniają gry rekreacyjne (siatkówka plażowa) i inne aktywności jak np. wizyta na basenie. Bardzo istotnym aspektem uczestnictwa w naszych campach jest bardzo mała ilość czasu poświęcona na korzystanie z urządzeń elektronicznych (telefon, tablet, komputer), dzięki czemu uczestnicy mają możliwość o wiele lepszej integracji i współpracy w grupie, przez co jakość naszego campu wyrasta ponad przeciętny wypoczynek dla dzieci i młodzieży.

International Summer Volley&English Camp 2019 Kielnarowa

Summer Volley&English Camp 2020

W okresie wakacji letnich nasza firma przygotowała ofertę obozu siatkarsko-językowego Summer Volley&English Camp, który przeznaczony jest dla dziewcząt i chłopców w wieku 11-17 lat.
Turnusy odbywać się będą w Kielnarowej w terminach: 27 czerwca – 8 lipca 2020 oraz 08 – 19 lipca 2020;

Pierwszy turnus, mimo przeciwności i po długim wyczekiwaniu, wystartował!
Zdjęcia znajdziecie Państwo na naszej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/volleyballacademypl/

- pliki do pobrania -

Aktualna oferta

Nie przegap okazji! Już teraz zapisz się na camp!

- aktywnie i nie tylko -

co wyróżnia campy Volley&English

Codzienne zajęcia treningowe

Specjalistyczny trening siatkarski, w którym największy nacisk kładziemy na podniesienie umiejętności technicznych każdego z uczestników.

Międzynarodowa kadra trenerska

Kilkunastoosobowa kadra międzynarodowa kadra składająca się z doświadczonych trenerów piłki siatkowej, fizjoterapeutów i trenerów przygotowania motorycznego.

Warsztaty języka angielskiego

Warsztaty języka angielskiego, mające na celu zachęcenie naszych uczestników do przełamania bariery językowej.

Zajęcia z psychologiem sportowym

Zajęcia prowadzone przez psychologa sportu, których zadaniem jest poprawa umiejętności koncentracji, radzenia sobie ze stresem, współpracy w drużynie i komunikacji wewnątrz niej.

- TRENERZY VOLLEYBALL ACADEMY -

NASZA KADRA

Krzysztof Radajewski
Krzysztof Radajewski
Założyciel Volleyball Academy
- tak było -

Volley&English Camp