fbpx

O nas

Firma Volleyball Academy powstała w 2018 roku. Celem naszych działań jest podnoszenie jakości szkolenie w piłce siatkowej wśród dzieci i młodzieży jak i ulepszanie jakości pracy nauczycieli, instruktorów i trenerów.

Do naszych głównych zadań należy:

  • Organizacja szkoleń i konferencji dla nauczycieli i trenerów w Polsce i za granicą;
  • Prowadzenie zajęć treningowych w Szkółce Volleyball Academy;
  • Organizacja campów siatkarskich letnich i zimowych.

CAMPY SIATKARSKIE

Jako jedyna w Polsce firma organizujemy profesjonalne campy siatkarskie dla dzieci i młodzieży łącząc trening siatkarski z nauką języka angielskiego. Kadrę trenerską tworzą zawsze polscy i zagraniczni specjaliści. Oferta dotyczy zarówno w czasie wakacji letnich, jak i ferii zimowych.

Program naszych campów wypełniony jest optymalnie: siatkówka, język obcy i mnóstwo rozrywki.

SZKÓŁKA SIATKARSKA

Prowadzimy szkolenie dzieci i młodzieży poprzez zajęcia szkółki siatkarskiej w Tychach. Zajęcia przeznaczone są dla dziewcząt i chłopców w wieku 6-13 lat i odbywają się dwa razy w tygodniu. Podopieczni szkółki VA uczestniczą w turniejach towarzyskich w Polsce i za granicą.

STAŻE SZKOLENIOWE

Nasza oferta to także wyjazdy szkoleniowe do renomowanych ośrodków siatkarskich we Włoszech. Dotychczas zorganizowaliśmy 4 takie wyjazdy do Scuola di Pallavolo Anderlini w Modenie i Vero Volley Monza, w których wzięło udział 30 trenerów.

WARSZTATY SZKOLENIOWE DLA NAUCZYCIELI

W celu podnoszenia jakości zajęć lekcyjnych wychowania fizycznego w zakresie piłki siatkowej firma VA wychodzi z propozycją dla wszystkich nauczycieli, którzy chcą podnosić swoje kompetencje i dbają o swój rozwój zawodowy. Dotychczas zorganizowaliśmy 14 takich warsztatów, w których udział wzięło 240 uczestników.

Krzysztof Radajewski
Krzysztof Radajewski
Założyciel Volleyball Academy